powtórzyć mrzezino?

Pierwsza drużyna pojedzie do Mrzezina na mecz ze Startem.
Z tą drużyna mierzyliśmy się już w tym sezonie w ramach II wojewódzkiego Pucharu Polski, wtedy wygraliśmy po dogrywce 4:3.
Ekipa gospodarzy w rozgrywkach A klasy radzi sobie bardzo dobrze, po ośmiu kolejkach zajmują drugie miejsce w tabeli z 21 punktami na koncie. Do tej pory tylko raz musieli uznać wyższość przeciwnika przegrywając w Bojanie z Dragonem 1:2.
W trzech spotkaniach u siebie Start stracił do tej pory jedną bramkę (z Iskrą Szemud) i zainkasował przeciwnikom aż 13 goli.
Będzie to trudna przeprawa, ale wiemy, że nasi zawodnicy potrafią sprawiać niespodzianki!

Rezerwy wyjątkowo na Narodowym Stadionie Rugby w niedzielne popołudnie podejmą Latarnika Choczewo który zajmuje trzecią pozycję w tabeli.
Nasi goście na wyjeździe jeszcze nie przegrali (trzy zwycięstwa i remis), jednak nasze rezerwy w Gdyni radzą sobie wyśmienicie, w trzech meczach odnieśliśmy trzy wygrane osiągając bilans bramek 12-2. Szykuje się ciekawe widowisko!

Ligowe drużyny młodzieżowe zagrają w ten weekend w komplecie.
Juniorzy wybiorą się do Kartuz, tym meczem rozpoczną drugą rundę zmagań w lidze B1. Zespoły trampkarzy zagrają w Gdyni – w sobotę rocznik 2009 podejmie AS Pomorze, w niedzielę rocznik 2010 zagra z Gryfem Wejherowo. Młodzicy Starsi zagrają wyjazdowe spotkanie z Jaguarem III, ich młodsi koledzy w niedzielne przedpołudnie spotkają się z Checzą Gdynia.
W ten weekend w ramach rozgrywek turniejowych zagramy tylko w kategorii E2.
Rocznik 2014 w niedzielę pojedzie do Kąpina na turniej organizowany przez Błękitnych Wejherowo.