Remis z Pumą

Pierwsza drużyna zremisowała wczoraj z Pumą Darzlubie 2:2, nie udało się zwyciężyć, ale cały czas jesteśmy niepokonani – oby tak do końca!

Trener Igor Kuźmin:
„Mecz w Darzlubiu zaczęliśmy tak jak sobie mówiliśmy, poszliśmy do wysokiego pressingu oraz szukaliśmy bocznych sektorów. Skuteczność w pierwszej połowie pokazał Oliwier Kaczmarek który strzelił dwie bramki. Niestety pozostali gracze nie doposowali się do Kaczmarka i nikt był w stanie pokonać bramkarza gospodarzy chodź okazji było naprawdę sporo. Jak to się mówi nie wykorzystane sytuację się mszczą i w drugiej połowie gospodarze po kilku drobnych błędach w obronie zdołali wyrównać. Szkoda tego meczu bo byliśmy lepszym zespołem niestety Pan sędzia też głównie sporne sytuację podejmował na stronę gospodarzy. Dziękujemy za mecz drużynie Pumy”