Rewanże!

Czekamy na dobre rezultaty zespołów seniorskich! W niedzielę zagramy w Luzinie i w Gdyni przy Olimpijskiej.
Pierwszy zespół zmierzy się z rezerwami Wikędu Luzino które obecnie zajmują 6 pozycję z 31 punktami na koncie. W ostatnich dwóch spotkaniach luzinianie przegrali 2:3 ze Sztormem Kosakowo i 0:2 z rezerwami Stolemu Gniewino. W pierwszym meczu wiosny mierzyli się u siebie z Pomorzaninem Gdynia i wygrali 5:2, tu warto zaznaczyć, że do 84 minuty przegrywali 1:2.
My mierzyliśmy się z Wikędem w tym sezonie dwukrotnie, najpierw w III rundzie wojewódzkiego Pucharu Polski przegraliśmy 1:3 (bramka Oliviera Pleskacza) potem w lidze u siebie również przegraliśmy 1:2 (bramka Damiana Przychockiego). Liczymy na wiosenny rewanż za mecze z jesieni!
Nasz drugi zespół w niedzielny wieczór podejmie Huragan Smolno, nasz przeciwnik plasuje się na 8 pozycji z 30 punktami, jesienią w Smolnie gospodarze wygrali 3:1 (bramka Jakub Ambrosiewicz). Tu też czekamy na rewanż za mecz jesienny!

Juniorzy w sobotę zagrają w Kartuzach, trampkarze starsi mają pauzę, natomiast rocznik 2010 zmierzy się ze Stolemem Gniewino. Będzie to starcie Lidera z drugą drużyną w tabeli.
Młodzicy starsi zagrają z Sopocką AP, natomiast młodsza ekipa zagra z Jaguarem Gdańsk.

Rocznik 2014 będzie gospodarzem turnieju związkowego w sobotni wieczór – start o 19:00!
Natomiast w niedzielny poranek rocznik 2016 zagra turniej w Kosakowie na Złotych Piaskach.