Rezerwy na plus

Niestety nasza pierwsza drużyna przegrała trzeci mecz z rzędu, a w drugim kolejnym nie zdobyła bramki. Trzeba jak najszybciej przerwać tę złą serie, z negatywów wyciągnąć wnioski – my w naszych zawodników wierzymy!

Druga drużyna natomiast drugi mecz z rzędu wygrała, trzy punkty przyjechały do Gdyni po golach Kamila Jeżyka i Igora Mendyki.

Mecz juniorów z Gryfem Wejherowo nie odbył się.

Trener Igor Kuźmin (AP KP – Zenit):
„Niestety kolejna porażka i to na własnym terenie. Zagraliśmy całkiem dobry mecz jednak go przegrywamy i nikt nie jest z tego zadowolony.
Szans do zdobycia gola było w tym meczu sporo, rzut karny, słupki, poprzeczka..
Musimy stanowczo poprawić finalizację akcji gdyż bez tego nie będziemy zdobywać punktów.
Zespół z Łężyc w drugiej połowie wykorzystał swoje okazję. W tym meczu zabrakło nam przede wszystkim szczęścia i trochę umiejętności. Musimy pamiętać że jesteśmy bardzo młodym zespołem który łapie cały czas niezbędne doświadczenie. Dziękujemy gościom za mecz i z niecierpliwością czekamy na sobotni mecz w Sopocie na Ogniwie”

Trener Igor Kuźmin (Kaszuby – AP KP II):
„Pierwsza połowa to spokojna gra naszej drużyny, dobrze poukładana defensywa spokojnie dawała sobie radę z atakami drużyny z Połchowa. Dobrze tego dnia dysponowany Igor Mendyka przypadkowo strzałem z „zewa” zaliczył asystę przy golu Kamila Jeżyka który dał nam prowadzenie. Chwile późnej Igor podwyższył prowadzenie dobrze zamykając rzut rożny strzałem głową. Do przerwy schodziliśmy z dwubramkową zaliczką, choć powinnyśmy mieć więcej goli na koncie. Niestety w drugiej połowie przytrafiły nam sie indywidualne błędy co poskutkowało stratą dwóch goli. Trzeba pochwalić dobrą reakcję zespołu na to co się działo na boisku i za strzelenie bramki z rzutu karnego przez Kamila Jeżyka które zapewniło nam cenne wyjazdowe zwycięstwo!”