Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec II Gdańsk
3:0
Zaspa Gdańsk
Sopocka AP
10:0
KP Gdynia
Oruński KP
5:2
Morena Gdańsk
AP KP Gdynia
5:0
UKS Klukowo
Akademia Sportowa POMORZE
2:2
KKS Koleczkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
0:2
AP KP Gdynia
UKS Klukowo
0:8
Sopocka AP
KKS Koleczkowo
3:3
Portowiec II Gdańsk
Pomorzanin Gdynia
3:3
Oruński KP
KP Gdynia
2:8
Akademia Sportowa POMORZE
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa POMORZE
15:1
UKS Klukowo
Portowiec II Gdańsk
8:0
KP Gdynia
Sopocka AP
3:0
Morena Gdańsk
AP KP Gdynia
1:1
Pomorzanin Gdynia
Zaspa Gdańsk
6:4
KKS Koleczkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Oruński KP
1:4
AP KP Gdynia
Morena Gdańsk
1:3
Akademia Sportowa POMORZE
UKS Klukowo
1:4
Portowiec II Gdańsk
Pomorzanin Gdynia
0:5
Sopocka AP
KP Gdynia
3:5
Zaspa Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa POMORZE
5:1
Pomorzanin Gdynia
Portowiec II Gdańsk
6:1
Morena Gdańsk
KKS Koleczkowo
2:0
KP Gdynia
Sopocka AP
8:0
Oruński KP
Zaspa Gdańsk
7:1
UKS Klukowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Oruński KP
3:3
Akademia Sportowa POMORZE
AP KP Gdynia
0:14
Sopocka AP
Morena Gdańsk
3:4
Zaspa Gdańsk
UKS Klukowo
2:12
KKS Koleczkowo
Pomorzanin Gdynia
3:6
Portowiec II Gdańsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa POMORZE
9:1
AP KP Gdynia
Portowiec II Gdańsk
3:3
Oruński KP
KKS Koleczkowo
9:1
Morena Gdańsk
Zaspa Gdańsk
5:0
Pomorzanin Gdynia
KP Gdynia
6:3
UKS Klukowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sopocka AP
6:2
Akademia Sportowa POMORZE
Oruński KP
2:3
Zaspa Gdańsk
AP KP Gdynia
0:2
Portowiec II Gdańsk
Morena Gdańsk
1:0
KP Gdynia
Pomorzanin Gdynia
2:5
KKS Koleczkowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec II Gdańsk
1:2
Sopocka AP
KKS Koleczkowo
2:4
Oruński KP
Zaspa Gdańsk
2:2
AP KP Gdynia
UKS Klukowo
3:3
Morena Gdańsk
KP Gdynia
3:3
Pomorzanin Gdynia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sopocka AP
12:0
Zaspa Gdańsk
Oruński KP
1:1
KP Gdynia
AP KP Gdynia
1:2
KKS Koleczkowo
Pomorzanin Gdynia
1:2
UKS Klukowo
Akademia Sportowa POMORZE
6:2
Portowiec II Gdańsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koleczkowo
0:4
Sopocka AP
Morena Gdańsk
2:1
Pomorzanin Gdynia
Zaspa Gdańsk
4:3
Akademia Sportowa POMORZE
UKS Klukowo
3:1
Oruński KP
KP Gdynia
2:3
AP KP Gdynia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koleczkowo
1:5
Akademia Sportowa POMORZE
Morena Gdańsk
4:1
Oruński KP
Zaspa Gdańsk
2:5
Portowiec II Gdańsk
UKS Klukowo
1:3
AP KP Gdynia
KP Gdynia
0:7
Sopocka AP
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sopocka AP
8:1
UKS Klukowo
Oruński KP
3:1
Pomorzanin Gdynia
Akademia Sportowa POMORZE
8:1
KP Gdynia
Portowiec II Gdańsk
10:2
KKS Koleczkowo
AP KP Gdynia
8:4
Morena Gdańsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koleczkowo
3:4
Zaspa Gdańsk
Morena Gdańsk
1:5
Sopocka AP
UKS Klukowo
3:9
Akademia Sportowa POMORZE
Pomorzanin Gdynia
3:0*
AP KP Gdynia
KP Gdynia
3:7
Portowiec II Gdańsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec II Gdańsk
5:1
UKS Klukowo
Sopocka AP
3:0
Pomorzanin Gdynia
Akademia Sportowa POMORZE
11:2
Morena Gdańsk
Zaspa Gdańsk
6:3
KP Gdynia
AP KP Gdynia
0:6
Oruński KP
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
Pauza
KP Gdynia
3:0
KKS Koleczkowo
Oruński KP
1:7
Sopocka AP
Morena Gdańsk
1:0
Portowiec II Gdańsk
UKS Klukowo
3:4
Zaspa Gdańsk
Pomorzanin Gdynia
1:5
Akademia Sportowa POMORZE
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Gdynia
Pauza
KKS Koleczkowo
3:0
UKS Klukowo
Sopocka AP
3:0
AP KP Gdynia
Akademia Sportowa POMORZE
3:2
Oruński KP
Zaspa Gdańsk
5:5
Morena Gdańsk
Portowiec II Gdańsk
1:2
Pomorzanin Gdynia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sopocka AP
Pauza
Oruński KP
1:3
Portowiec II Gdańsk
AP KP Gdynia
0:3
Akademia Sportowa POMORZE
Morena Gdańsk
4:5
KKS Koleczkowo
UKS Klukowo
4:2
KP Gdynia
Pomorzanin Gdynia
3:1
Zaspa Gdańsk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Klukowo
Pauza
KKS Koleczkowo
8:1
Pomorzanin Gdynia
Akademia Sportowa POMORZE
1:2
Sopocka AP
Zaspa Gdańsk
2:6
Oruński KP
Portowiec II Gdańsk
3:1
AP KP Gdynia
KP Gdynia
0:1
Morena Gdańsk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa POMORZE
Pauza
AP KP Gdynia
1:3
Zaspa Gdańsk
Sopocka AP
10:0
Portowiec II Gdańsk
Oruński KP
3:1
KKS Koleczkowo
Morena Gdańsk
4:0
UKS Klukowo
Pomorzanin Gdynia
3:2
KP Gdynia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
Pauza
KKS Koleczkowo
14:0
AP KP Gdynia
Zaspa Gdańsk
1:10
Sopocka AP
Portowiec II Gdańsk
1:14
Akademia Sportowa POMORZE
UKS Klukowo
2:2
Pomorzanin Gdynia
KP Gdynia
2:5
Oruński KP
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec II Gdańsk
Pauza
AP KP Gdynia
1:2
KP Gdynia
Sopocka AP
3:0
KKS Koleczkowo
Oruński KP
3:1
UKS Klukowo
Akademia Sportowa POMORZE
11:2
Zaspa Gdańsk
Pomorzanin Gdynia
2:3
Morena Gdańsk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości