Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec Gdańsk
- : -
GAP Sparta
Rozstaje Gdańsk
Pauza
SKAT Olimpic Gdańsk
10:1
GKS Sierakowice
Orzeł Trąbki Wielkie
1:2
GKS II Przodkowo
Wda Lipusz
4:0
Gdyńska AP Dąbrowa
Polonia Gdańsk
- : -
GKS Kolbudy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec Gdańsk
Pauza
GKS II Przodkowo
3:4
SKAT Olimpic Gdańsk
GKS Sierakowice
2:3
AP KP Gdynia
Wda Lipusz
6:3
Rozstaje Gdańsk
GKS Kolbudy
12:0
Orzeł Trąbki Wielkie
GAP Sparta
4:0
Polonia Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Gdańsk
Pauza
Rozstaje Gdańsk
2:3
Gdyńska AP Dąbrowa
Orzeł Trąbki Wielkie
1:5
GAP Sparta
Portowiec Gdańsk
2:1
Wda Lipusz
AP KP Gdynia
1:2
GKS II Przodkowo
SKAT Olimpic Gdańsk
3:1
GKS Kolbudy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza
Gdyńska AP Dąbrowa
8:2
GKS Sierakowice
Wda Lipusz
- : -
Polonia Gdańsk
GAP Sparta
2:1
SKAT Olimpic Gdańsk
GKS Kolbudy
7:0
AP KP Gdynia
Rozstaje Gdańsk
0:2
Portowiec Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
Pauza
GKS Sierakowice
- : -
GKS II Przodkowo
Orzeł Trąbki Wielkie
- : -
Wda Lipusz
Portowiec Gdańsk
- : -
Gdyńska AP Dąbrowa
AP KP Gdynia
- : -
GAP Sparta
Polonia Gdańsk
- : -
Rozstaje Gdańsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AP KP Gdynia
Gdyńska AP Dąbrowa
- : -
GKS II Przodkowo
Portowiec Gdańsk
- : -
Polonia Gdańsk
GKS Kolbudy
- : -
GKS Sierakowice
Wda Lipusz
- : -
SKAT Olimpic Gdańsk
Rozstaje Gdańsk
- : -
Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Sierakowice
- : -
GAP Sparta
Orzeł Trąbki Wielkie
- : -
Portowiec Gdańsk
SKAT Olimpic Gdańsk
- : -
Rozstaje Gdańsk
GKS II Przodkowo
- : -
GKS Kolbudy
AP KP Gdynia
- : -
Wda Lipusz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Sierakowice
Pauza
Gdyńska AP Dąbrowa
- : -
GKS Kolbudy
Portowiec Gdańsk
- : -
SKAT Olimpic Gdańsk
GAP Sparta
- : -
GKS II Przodkowo
Polonia Gdańsk
- : -
Orzeł Trąbki Wielkie
Rozstaje Gdańsk
- : -
AP KP Gdynia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Sierakowice
- : -
Wda Lipusz
GKS II Przodkowo
Pauza
Orzeł Trąbki Wielkie
- : -
Gdyńska AP Dąbrowa
GKS Kolbudy
- : -
GAP Sparta
SKAT Olimpic Gdańsk
- : -
Polonia Gdańsk
AP KP Gdynia
- : -
Portowiec Gdańsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Gdańsk
- : -
AP KP Gdynia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
- : -
Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
- : -
AP KP Gdynia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
- : -
Gdyńska AP Dąbrowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij