Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
GAP Sparta
GAP Sparta 23 53 88 - 21 17 2 4
2
GKS Kolbudy
GKS Kolbudy 24 51 94 - 22 16 3 5
3
SKAT Olimpic Gdańsk
SKAT Olimpic Gdańsk 22 47 99 - 24 15 2 5
4
AP Gdynia Dąbrowa
AP Gdynia Dąbrowa 23 46 58 - 41 14 4 5
5
GKS II Przodkowo
GKS II Przodkowo 23 42 67 - 33 13 3 7 2 3 5 - 2
6
Portowiec Gdańsk
Portowiec Gdańsk 23 42 49 - 33 13 3 7 2 3 2 - 5
7
Rozstaje Gdańsk
Rozstaje Gdańsk 23 40 59 - 26 12 4 7
8
Wda Lipusz
Wda Lipusz 23 39 79 - 35 12 3 8
9
Polonia Gdańsk
Polonia Gdańsk 24 31 56 - 36 9 4 11
10
Gryf Goręczyno
Gryf Goręczyno 22 19 35 - 51 6 1 15
11
Orzeł Trąbki Wielkie
Orzeł Trąbki Wielkie 22 10 13 - 86 3 1 18
12
AP KP Gdynia
AP KP Gdynia 24 7 15 - 161 2 1 21
13
GKS Sierakowice
GKS Sierakowice 22 4 14 - 157 1 1 20
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
4:0
AP Gdynia Dąbrowa
Rozstaje Gdańsk
Pauza
AP KP Gdynia
0:13
Gryf Goręczyno
SKAT Olimpic Gdańsk
10:1
GKS Sierakowice
Portowiec Gdańsk
1:1
GAP Sparta
Polonia Gdańsk
3:0
GKS Kolbudy
Orzeł Trąbki Wielkie
1:2
GKS II Przodkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kolbudy
12:0
Orzeł Trąbki Wielkie
Wda Lipusz
6:3
Rozstaje Gdańsk
GAP Sparta
4:0
Polonia Gdańsk
GKS II Przodkowo
3:4
SKAT Olimpic Gdańsk
AP Gdynia Dąbrowa
2:0
Gryf Goręczyno
Portowiec Gdańsk
Pauza
GKS Sierakowice
2:3
AP KP Gdynia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Goręczyno
3:1
GKS Sierakowice
Rozstaje Gdańsk
2:3
AP Gdynia Dąbrowa
AP KP Gdynia
1:2
GKS II Przodkowo
SKAT Olimpic Gdańsk
3:1
GKS Kolbudy
Portowiec Gdańsk
2:1
Wda Lipusz
Polonia Gdańsk
Pauza
Orzeł Trąbki Wielkie
1:5
GAP Sparta
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza
GKS Kolbudy
7:0
AP KP Gdynia
Wda Lipusz
3:2
Polonia Gdańsk
GAP Sparta
2:1
SKAT Olimpic Gdańsk
Rozstaje Gdańsk
0:2
Portowiec Gdańsk
GKS II Przodkowo
2:0
Gryf Goręczyno
AP Gdynia Dąbrowa
8:2
GKS Sierakowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
Pauza
Gryf Goręczyno
1:3
GKS Kolbudy
Orzeł Trąbki Wielkie
0:7
Wda Lipusz
GKS Sierakowice
0:1
GKS II Przodkowo
Portowiec Gdańsk
3:4
AP Gdynia Dąbrowa
AP KP Gdynia
0:16
GAP Sparta
Polonia Gdańsk
1:1
Rozstaje Gdańsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
Pauza
Portowiec Gdańsk
1:0
Polonia Gdańsk
GAP Sparta
5:1
Gryf Goręczyno
GKS Kolbudy
8:0
GKS Sierakowice
AP Gdynia Dąbrowa
2:2
GKS II Przodkowo
Wda Lipusz
1:5
SKAT Olimpic Gdańsk
Rozstaje Gdańsk
7:0
Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Goręczyno
Pauza
Orzeł Trąbki Wielkie
0:3
Portowiec Gdańsk
SKAT Olimpic Gdańsk
1:2
Rozstaje Gdańsk
GKS II Przodkowo
1:5
GKS Kolbudy
Polonia Gdańsk
2:3
AP Gdynia Dąbrowa
AP KP Gdynia
0:7
Wda Lipusz
GKS Sierakowice
0:8
GAP Sparta
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Sierakowice
Pauza
Portowiec Gdańsk
1:1
SKAT Olimpic Gdańsk
GAP Sparta
1:0
GKS II Przodkowo
Polonia Gdańsk
2:0
Orzeł Trąbki Wielkie
AP Gdynia Dąbrowa
0:4
GKS Kolbudy
Wda Lipusz
5:0
Gryf Goręczyno
Rozstaje Gdańsk
6:0
AP KP Gdynia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Przodkowo
Pauza
Gryf Goręczyno
1:2
Rozstaje Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie
0:8
AP Gdynia Dąbrowa
GKS Kolbudy
5:0
GAP Sparta
SKAT Olimpic Gdańsk
2:1
Polonia Gdańsk
AP KP Gdynia
0:6
Portowiec Gdańsk
GKS Sierakowice
0:9
Wda Lipusz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
5:2
GKS II Przodkowo
Rozstaje Gdańsk
6:0
GKS Sierakowice
Portowiec Gdańsk
6:2
Gryf Goręczyno
AP Gdynia Dąbrowa
1:2
GAP Sparta
Orzeł Trąbki Wielkie
0:6
SKAT Olimpic Gdańsk
GKS Kolbudy
Pauza
Polonia Gdańsk
4:0
AP KP Gdynia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GAP Sparta
Pauza
Gryf Goręczyno
1:1
Polonia Gdańsk
GKS Sierakowice
0:6
Portowiec Gdańsk
GKS Kolbudy
2:2
Wda Lipusz
GKS II Przodkowo
0:4
Rozstaje Gdańsk
SKAT Olimpic Gdańsk
7:1
AP Gdynia Dąbrowa
AP KP Gdynia
1:5
Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gdynia Dąbrowa
Pauza
Rozstaje Gdańsk
0:0
GKS Kolbudy
Portowiec Gdańsk
2:0
GKS II Przodkowo
Orzeł Trąbki Wielkie
1:0
Gryf Goręczyno
SKAT Olimpic Gdańsk
8:0
AP KP Gdynia
Wda Lipusz
4:1
GAP Sparta
Polonia Gdańsk
14:0
GKS Sierakowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
Pauza
Gryf Goręczyno
0:5
SKAT Olimpic Gdańsk
AP KP Gdynia
3:3
AP Gdynia Dąbrowa
GKS Kolbudy
0:1
Portowiec Gdańsk
GKS II Przodkowo
4:0
Polonia Gdańsk
GAP Sparta
1:1
Rozstaje Gdańsk
GKS Sierakowice
- : -
Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozstaje Gdańsk
Pauza
GKS Kolbudy
5:1
Polonia Gdańsk
GKS II Przodkowo
3:0
Orzeł Trąbki Wielkie
AP Gdynia Dąbrowa
1:0
Wda Lipusz
Portowiec Gdańsk
0:4
GAP Sparta
Gryf Goręczyno
2:0
AP KP Gdynia
GKS Sierakowice
1:13
SKAT Olimpic Gdańsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec Gdańsk
Pauza
Gryf Goręczyno
0:3
AP Gdynia Dąbrowa
Rozstaje Gdańsk
3:1
Wda Lipusz
AP KP Gdynia
1:4
GKS Sierakowice
SKAT Olimpic Gdańsk
4:1
GKS II Przodkowo
Polonia Gdańsk
0:3
GAP Sparta
Orzeł Trąbki Wielkie
0:9
GKS Kolbudy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Gdańsk
Pauza
Wda Lipusz
3:0
Portowiec Gdańsk
GAP Sparta
5:0
Orzeł Trąbki Wielkie
GKS II Przodkowo
11:0
AP KP Gdynia
AP Gdynia Dąbrowa
1:0
Rozstaje Gdańsk
GKS Sierakowice
2:5
Gryf Goręczyno
GKS Kolbudy
2:0
SKAT Olimpic Gdańsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza
Gryf Goręczyno
1:3
GKS II Przodkowo
AP KP Gdynia
0:10
GKS Kolbudy
SKAT Olimpic Gdańsk
2:3
GAP Sparta
Portowiec Gdańsk
0:0
Rozstaje Gdańsk
Polonia Gdańsk
1:1
Wda Lipusz
GKS Sierakowice
0:5
AP Gdynia Dąbrowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
Pauza
GKS Kolbudy
3:1
Gryf Goręczyno
Wda Lipusz
3:1
Orzeł Trąbki Wielkie
GAP Sparta
10:0
AP KP Gdynia
Rozstaje Gdańsk
1:0
Polonia Gdańsk
GKS II Przodkowo
11:0
GKS Sierakowice
AP Gdynia Dąbrowa
2:0
Portowiec Gdańsk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
Pauza
Gryf Goręczyno
0:1
GAP Sparta
SKAT Olimpic Gdańsk
2:0
Wda Lipusz
GKS II Przodkowo
1:1
AP Gdynia Dąbrowa
Polonia Gdańsk
5:2
Portowiec Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie
0:1
Rozstaje Gdańsk
GKS Sierakowice
0:5
GKS Kolbudy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Goręczyno
Pauza
GKS Kolbudy
3:2
GKS II Przodkowo
Wda Lipusz
3:0
AP KP Gdynia
GAP Sparta
9:0
GKS Sierakowice
Rozstaje Gdańsk
1:0
SKAT Olimpic Gdańsk
AP Gdynia Dąbrowa
1:0
Polonia Gdańsk
Portowiec Gdańsk
2:0
Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Sierakowice
Pauza
GKS Kolbudy
5:0
AP Gdynia Dąbrowa
Gryf Goręczyno
1:0
Wda Lipusz
AP KP Gdynia
0:9
Rozstaje Gdańsk
SKAT Olimpic Gdańsk
6:1
Portowiec Gdańsk
GKS II Przodkowo
1:0
GAP Sparta
Orzeł Trąbki Wielkie
0:3
Polonia Gdańsk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Przodkowo
Pauza
Wda Lipusz
15:0
GKS Sierakowice
Rozstaje Gdańsk
3:1
Gryf Goręczyno
AP Gdynia Dąbrowa
7:0
Orzeł Trąbki Wielkie
Portowiec Gdańsk
5:0
AP KP Gdynia
Polonia Gdańsk
0:1
SKAT Olimpic Gdańsk
GAP Sparta
4:1
GKS Kolbudy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kolbudy
Pauza
Gryf Goręczyno
1:7
Portowiec Gdańsk
GAP Sparta
0:2
AP Gdynia Dąbrowa
AP KP Gdynia
0:4
Polonia Gdańsk
SKAT Olimpic Gdańsk
3:0
Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Sierakowice
0:12
Rozstaje Gdańsk
GKS II Przodkowo
5:1
Wda Lipusz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GAP Sparta
Pauza
Wda Lipusz
2:2
GKS Kolbudy
Rozstaje Gdańsk
1:5
GKS II Przodkowo
AP Gdynia Dąbrowa
1:1
SKAT Olimpic Gdańsk
Portowiec Gdańsk
3:0
GKS Sierakowice
Polonia Gdańsk
2:0
Gryf Goręczyno
Orzeł Trąbki Wielkie
4:0
AP KP Gdynia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gdynia Dąbrowa
Pauza
GKS Kolbudy
2:0
Rozstaje Gdańsk
Gryf Goręczyno
3:0
Orzeł Trąbki Wielkie
GAP Sparta
4:1
Wda Lipusz
AP KP Gdynia
1:20
SKAT Olimpic Gdańsk
GKS II Przodkowo
5:0
Portowiec Gdańsk
GKS Sierakowice
1:8
Polonia Gdańsk
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
Pauza
Portowiec Gdańsk
1:0
GKS Kolbudy
Orzeł Trąbki Wielkie
0:0
GKS Sierakowice
SKAT Olimpic Gdańsk
- : -
Gryf Goręczyno
Rozstaje Gdańsk
0:1
GAP Sparta
Polonia Gdańsk
2:2
GKS II Przodkowo
AP Gdynia Dąbrowa
0:5
AP KP Gdynia

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij