Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Mrzezino
5:1
GKS II Przodkowo
Zenit Łęczyce
0:4
LZS Bojano
Wicher Wierzchucino
1:2
KS EKO-PROD Szemud
Kaszuby Połchowo
0:1
KP Sopot
OKS Janowo Rumia
4:3
Kaszubia Starzyno
KKS Koleczkowo
1:3
AP KP Gdynia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sopot
2:1
KKS Koleczkowo
LZS Bojano
0:0
AP KP Gdynia
GKS II Przodkowo
0:3
SPK Kamionka Sopot
KS EKO-PROD Szemud
2:2
Start Mrzezino
Kaszubia Starzyno
0:2
Kaszuby Połchowo
Zenit Łęczyce
1:2
Wicher Wierzchucino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SPK Kamionka Sopot
1:2
KS EKO-PROD Szemud
Wicher Wierzchucino
1:0
LZS Bojano
Start Mrzezino
7:1
Zenit Łęczyce
OKS Janowo Rumia
6:1
GKS II Przodkowo
KKS Koleczkowo
2:3
Kaszubia Starzyno
AP KP Gdynia
3:3
KP Sopot
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Przodkowo
3:0
Kaszuby Połchowo
KS EKO-PROD Szemud
2:1
OKS Janowo Rumia
Wicher Wierzchucino
1:0
Start Mrzezino
LZS Bojano
1:2
KP Sopot
Kaszubia Starzyno
1:2
AP KP Gdynia
Zenit Łęczyce
2:1
SPK Kamionka Sopot
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SPK Kamionka Sopot
1:2
Wicher Wierzchucino
KKS Koleczkowo
5:2
GKS II Przodkowo
KP Sopot
3:0
Kaszubia Starzyno
Kaszuby Połchowo
1:1
KS EKO-PROD Szemud
OKS Janowo Rumia
2:3
Zenit Łęczyce
Start Mrzezino
2:3
LZS Bojano
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS EKO-PROD Szemud
4:2
KKS Koleczkowo
Wicher Wierzchucino
0:1
OKS Janowo Rumia
LZS Bojano
2:0
Kaszubia Starzyno
Start Mrzezino
5:2
SPK Kamionka Sopot
Zenit Łęczyce
0:5
Kaszuby Połchowo
GKS II Przodkowo
2:1
AP KP Gdynia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SPK Kamionka Sopot
3:4
LZS Bojano
KP Sopot
2:6
GKS II Przodkowo
Kaszuby Połchowo
0:3
Wicher Wierzchucino
OKS Janowo Rumia
2:3
Start Mrzezino
KKS Koleczkowo
1:3
Zenit Łęczyce
AP KP Gdynia
2:1
KS EKO-PROD Szemud
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SPK Kamionka Sopot
4:1
OKS Janowo Rumia
KS EKO-PROD Szemud
0:1
KP Sopot
Wicher Wierzchucino
5:1
KKS Koleczkowo
Start Mrzezino
1:2
Kaszuby Połchowo
Zenit Łęczyce
0:1
AP KP Gdynia
GKS II Przodkowo
0:1
Kaszubia Starzyno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sopot
5:1
Zenit Łęczyce
OKS Janowo Rumia
1:3
LZS Bojano
Kaszubia Starzyno
4:1
KS EKO-PROD Szemud
KKS Koleczkowo
1:3
Start Mrzezino
Kaszuby Połchowo
3:2
SPK Kamionka Sopot
AP KP Gdynia
2:4
Wicher Wierzchucino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SPK Kamionka Sopot
3:0
KKS Koleczkowo
Start Mrzezino
2:1
AP KP Gdynia
Wicher Wierzchucino
2:2
KP Sopot
LZS Bojano
0:1
GKS II Przodkowo
OKS Janowo Rumia
2:2
Kaszuby Połchowo
Zenit Łęczyce
1:0
Kaszubia Starzyno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sopot
1:1
Start Mrzezino
Kaszuby Połchowo
2:0
LZS Bojano
KKS Koleczkowo
0:1
OKS Janowo Rumia
GKS II Przodkowo
0:1
KS EKO-PROD Szemud
Kaszubia Starzyno
2:0
Wicher Wierzchucino
AP KP Gdynia
2:5
SPK Kamionka Sopot
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SPK Kamionka Sopot
3:1
KP Sopot
LZS Bojano
3:2
KS EKO-PROD Szemud
Start Mrzezino
3:4
Kaszubia Starzyno
OKS Janowo Rumia
0:2
AP KP Gdynia
Kaszuby Połchowo
0:0
KKS Koleczkowo
Zenit Łęczyce
1:5
GKS II Przodkowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sopot
2:0
OKS Janowo Rumia
KS EKO-PROD Szemud
2:0
Zenit Łęczyce
Kaszubia Starzyno
1:2
SPK Kamionka Sopot
KKS Koleczkowo
1:3
LZS Bojano
GKS II Przodkowo
1:5
Wicher Wierzchucino
AP KP Gdynia
2:0
Kaszuby Połchowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bojano
1:0
Zenit Łęczyce
KP Sopot
0:1
Kaszuby Połchowo
Kaszubia Starzyno
0:2
OKS Janowo Rumia
KS EKO-PROD Szemud
5:1
Wicher Wierzchucino
GKS II Przodkowo
0:2
Start Mrzezino
AP KP Gdynia
1:0
KKS Koleczkowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koleczkowo
2:0
KP Sopot
Start Mrzezino
2:3
KS EKO-PROD Szemud
AP KP Gdynia
4:1
LZS Bojano
SPK Kamionka Sopot
6:1
GKS II Przodkowo
Wicher Wierzchucino
1:1
Zenit Łęczyce
Kaszuby Połchowo
3:2
Kaszubia Starzyno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Starzyno
0:2
KKS Koleczkowo
KP Sopot
1:1
AP KP Gdynia
LZS Bojano
1:0
Wicher Wierzchucino
GKS II Przodkowo
3:1
OKS Janowo Rumia
KS EKO-PROD Szemud
3:1
SPK Kamionka Sopot
Zenit Łęczyce
1:3
Start Mrzezino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Janowo Rumia
2:4
KS EKO-PROD Szemud
SPK Kamionka Sopot
7:0
Zenit Łęczyce
KP Sopot
1:0
LZS Bojano
Start Mrzezino
2:0
Wicher Wierzchucino
Kaszuby Połchowo
2:1
GKS II Przodkowo
AP KP Gdynia
1:2
Kaszubia Starzyno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Starzyno
2:1
KP Sopot
Wicher Wierzchucino
4:1
SPK Kamionka Sopot
LZS Bojano
3:2
Start Mrzezino
GKS II Przodkowo
2:1
KKS Koleczkowo
KS EKO-PROD Szemud
0:0
Kaszuby Połchowo
Zenit Łęczyce
3:1
OKS Janowo Rumia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Starzyno
1:1
LZS Bojano
KKS Koleczkowo
0:3
KS EKO-PROD Szemud
OKS Janowo Rumia
1:1
Wicher Wierzchucino
SPK Kamionka Sopot
0:3
Start Mrzezino
Kaszuby Połchowo
4:1
Zenit Łęczyce
AP KP Gdynia
1:1
GKS II Przodkowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
0:1
Kaszuby Połchowo
Start Mrzezino
4:2
OKS Janowo Rumia
LZS Bojano
4:1
SPK Kamionka Sopot
Zenit Łęczyce
3:1
KKS Koleczkowo
GKS II Przodkowo
1:4
KP Sopot
KS EKO-PROD Szemud
3:2
AP KP Gdynia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Starzyno
5:1
GKS II Przodkowo
KKS Koleczkowo
0:0
Wicher Wierzchucino
KP Sopot
0:2
KS EKO-PROD Szemud
AP KP Gdynia
0:5
Zenit Łęczyce
OKS Janowo Rumia
0:4
SPK Kamionka Sopot
Kaszuby Połchowo
2:2
Start Mrzezino
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
SPK Kamionka Sopot
3:3
Kaszuby Połchowo
Wicher Wierzchucino
3:0
AP KP Gdynia
Start Mrzezino
2:1
KKS Koleczkowo
LZS Bojano
2:0
OKS Janowo Rumia
Zenit Łęczyce
4:2
KP Sopot
KS EKO-PROD Szemud
5:4
Kaszubia Starzyno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Starzyno
3:2
Zenit Łęczyce
KKS Koleczkowo
2:2
SPK Kamionka Sopot
KP Sopot
4:1
Wicher Wierzchucino
Kaszuby Połchowo
3:0
OKS Janowo Rumia
GKS II Przodkowo
2:2
LZS Bojano
AP KP Gdynia
3:3
Start Mrzezino
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
SPK Kamionka Sopot
2:3
AP KP Gdynia
Wicher Wierzchucino
2:2
Kaszubia Starzyno
Start Mrzezino
4:2
KP Sopot
LZS Bojano
1:0
Kaszuby Połchowo
OKS Janowo Rumia
0:2
KKS Koleczkowo
KS EKO-PROD Szemud
5:0
GKS II Przodkowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Starzyno
0:5
Start Mrzezino
KKS Koleczkowo
0:1
Kaszuby Połchowo
GKS II Przodkowo
0:3
Zenit Łęczyce
KP Sopot
1:4
SPK Kamionka Sopot
AP KP Gdynia
2:3
OKS Janowo Rumia
KS EKO-PROD Szemud
1:2
LZS Bojano
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
2:3
GKS II Przodkowo
LZS Bojano
0:1
KKS Koleczkowo
SPK Kamionka Sopot
5:4
Kaszubia Starzyno
Zenit Łęczyce
3:7
KS EKO-PROD Szemud
Kaszuby Połchowo
4:0
AP KP Gdynia
OKS Janowo Rumia
1:4
KP Sopot
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij