Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Reda
6:1
AP KP Gdynia
FC Gowidlino
0:6
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia 1929
10:0
Portowiec Gdańsk
Gryf Słupsk
0:0
Gedania Gdańsk
Pogoń Prabuty
4:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
GTS Pruszcz Gdański
0:6
Gryf Wejherowo
SWMP Pokolenia LG
2:4
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
5:4
FC Gowidlino
Jedynka Reda
3:1
SWMP Pokolenia LG
Lechia Gdańsk
7:0
GTS Pruszcz Gdański
Jaguar Gdańsk 2009
6:2
Pogoń Prabuty
Gryf Wejherowo
4:2
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
0:2
Arka Gdynia 1929
AP KP Gdynia
9:1
Portowiec Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec Gdańsk
0:7
Gedania Gdańsk
FC Gowidlino
0:2
Jaguar Gdańsk 2009
Arka Gdynia 1929
0:2
Gryf Wejherowo
Gryf Słupsk
0:3
Lechia Gdańsk
Pogoń Prabuty
2:2
Jedynka Reda
GTS Pruszcz Gdański
3:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
SWMP Pokolenia LG
4:1
AP KP Gdynia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:2
Gryf Słupsk
Jedynka Reda
6:1
FC Gowidlino
Lechia Gdańsk
4:1
Arka Gdynia 1929
Jaguar Gdańsk 2009
5:0
GTS Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo
8:0
Portowiec Gdańsk
AP KP Gdynia
3:3
Gedania Gdańsk
SWMP Pokolenia LG
0:2
Pogoń Prabuty
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec Gdańsk
0:10
Lechia Gdańsk
FC Gowidlino
1:1
SWMP Pokolenia LG
Arka Gdynia 1929
3:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gryf Słupsk
2:0
Jaguar Gdańsk 2009
Pogoń Prabuty
1:2
AP KP Gdynia
Gedania Gdańsk
5:4
Gryf Wejherowo
GTS Pruszcz Gdański
1:2
Jedynka Reda
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
5:2
Portowiec Gdańsk
Jedynka Reda
2:0
Gryf Słupsk
Lechia Gdańsk
6:1
Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
5:0
Arka Gdynia 1929
Pogoń Prabuty
5:0
FC Gowidlino
AP KP Gdynia
1:4
Gryf Wejherowo
SWMP Pokolenia LG
2:1
GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec Gdańsk
0:2
Jaguar Gdańsk 2009
FC Gowidlino
1:0
AP KP Gdynia
Arka Gdynia 1929
2:1
Jedynka Reda
Gryf Słupsk
2:0
SWMP Pokolenia LG
Gryf Wejherowo
4:1
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
3:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
GTS Pruszcz Gdański
3:1
Pogoń Prabuty
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:1
Gryf Wejherowo
Jedynka Reda
1:1
Portowiec Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
3:0
Gedania Gdańsk
FC Gowidlino
0:1
GTS Pruszcz Gdański
Pogoń Prabuty
2:2
Gryf Słupsk
AP KP Gdynia
1:2
Lechia Gdańsk
SWMP Pokolenia LG
0:4
Arka Gdynia 1929
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
8:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Portowiec Gdańsk
1:2
SWMP Pokolenia LG
Arka Gdynia 1929
0:2
Pogoń Prabuty
Gryf Słupsk
7:0
FC Gowidlino
Gryf Wejherowo
2:1
Jaguar Gdańsk 2009
Gedania Gdańsk
4:4
Jedynka Reda
GTS Pruszcz Gdański
2:2
AP KP Gdynia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Reda
3:1
Gryf Wejherowo
Jaguar Gdańsk 2009
2:5
Lechia Gdańsk
FC Gowidlino
2:3
Arka Gdynia 1929
Pogoń Prabuty
4:1
Portowiec Gdańsk
AP KP Gdynia
3:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
GTS Pruszcz Gdański
1:2
Gryf Słupsk
SWMP Pokolenia LG
2:1
Gedania Gdańsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:8
Jaguar Gdańsk 2009
Lechia Gdańsk
7:1
Jedynka Reda
Portowiec Gdańsk
2:4
FC Gowidlino
Arka Gdynia 1929
1:1
GTS Pruszcz Gdański
Gryf Słupsk
1:0
AP KP Gdynia
Gryf Wejherowo
3:0
SWMP Pokolenia LG
Gedania Gdańsk
2:2
Pogoń Prabuty
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Reda
6:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
FC Gowidlino
0:4
Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk
1:1
Arka Gdynia 1929
Pogoń Prabuty
0:4
Gryf Wejherowo
AP KP Gdynia
0:1
Jaguar Gdańsk 2009
GTS Pruszcz Gdański
8:2
Portowiec Gdańsk
SWMP Pokolenia LG
1:7
Lechia Gdańsk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:3
SWMP Pokolenia LG
Portowiec Gdańsk
0:5
Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk 2009
3:2
Jedynka Reda
Arka Gdynia 1929
1:1
AP KP Gdynia
Gryf Wejherowo
6:0
FC Gowidlino
GTS Pruszcz Gdański
1:4
Gedania Gdańsk
Lechia Gdańsk
8:1
Pogoń Prabuty
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:3
Pogoń Prabuty
Lechia Gdańsk
3:0
FC Gowidlino
Jaguar Gdańsk 2009
3:0
SWMP Pokolenia LG
Gryf Wejherowo
7:0
GTS Pruszcz Gdański
Gedania Gdańsk
0:3
Gryf Słupsk
AP KP Gdynia
2:0
Jedynka Reda
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Reda
3:0
SWMP Pokolenia LG
Portowiec Gdańsk
0:11
AP KP Gdynia
FC Gowidlino
3:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Arka Gdynia 1929
6:1
Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk
1:1
Gryf Wejherowo
Pogoń Prabuty
1:3
Jaguar Gdańsk 2009
GTS Pruszcz Gdański
1:2
Lechia Gdańsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:2
GTS Pruszcz Gdański
Jedynka Reda
4:1
Pogoń Prabuty
Lechia Gdańsk
5:0
Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk 2009
8:0
FC Gowidlino
Gryf Wejherowo
3:4
Arka Gdynia 1929
Gedania Gdańsk
10:0
Portowiec Gdańsk
AP KP Gdynia
3:0
SWMP Pokolenia LG
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec Gdańsk
1:21
Gryf Wejherowo
Gryf Słupsk
0:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gedania Gdańsk
0:1
AP KP Gdynia
FC Gowidlino
0:0
Jedynka Reda
Arka Gdynia 1929
0:2
Lechia Gdańsk
Pogoń Prabuty
3:0
SWMP Pokolenia LG
GTS Pruszcz Gdański
0:5
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:8
Arka Gdynia 1929
Jedynka Reda
4:0
GTS Pruszcz Gdański
Jaguar Gdańsk 2009
2:0
Gryf Słupsk
Gryf Wejherowo
2:1
Gedania Gdańsk
AP KP Gdynia
3:0
Pogoń Prabuty
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
3:2
Pogoń Prabuty
Arka Gdynia 1929
3:1
Jaguar Gdańsk 2009
Gryf Słupsk
3:1
Jedynka Reda
Gryf Wejherowo
2:0
AP KP Gdynia
Gedania Gdańsk
0:3
Lechia Gdańsk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:2
Gedania Gdańsk
Pogoń Prabuty
1:3
GTS Pruszcz Gdański
AP KP Gdynia
5:0
FC Gowidlino
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
0:0
AP KP Gdynia
Gryf Słupsk
1:0
Pogoń Prabuty
Gryf Wejherowo
3:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gedania Gdańsk
2:4
Jaguar Gdańsk 2009
GTS Pruszcz Gdański
2:0
FC Gowidlino
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości