Seniorzy jak burza!

Pierwsza drużyna z kolejnym kompletem – już czwartym w tym sezonie, rezerwy minimalnie gorsze od Sopockiej AP.
Juniorzy w dołku, Stolem okazał się na NSR bezwzględny. Trampkarze wygrali po rzucie karnym, a młodzicy odnieśli pierwsze, wysokie zwycięstwo!

Trener Igor Kuźmin:
„Nie był to łatwy mecz bo do 60 minuty wynik cały czas był na styku. Dopiero bramka na 4:2 dała na spokój na ławce rezerwowych. Musimy strzelać sytuacje sam na sam bo już w w pierwszej połowie powinniśmy zamknąć mecz. Cieszy mnie bardzo gra rezerwowych widać że każdy z drużyny chcę dołożyć swoją cegiełkę do wspólnego sukcesu. Dziękujemy Latarnikowi za mecz!”

Trener Paweł Brzuzy:
„Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie. Na początku chciałbym pogratulować rywalom wygranej i tak profesjonalnie przygotowanej murawy. To była przyjemność dla chłopaków zagrać na takim boisku. Wracając do spotkania, cieszy przede wszystkim zaangażowanie i walka z o wiele starszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami. Z meczu na mecz widzę po nich, że wyciągają wnioski i nabywają doświadczenia seniorskiego. Z przebiegu meczu uważam, że byliśmy drużyną lepszą i stworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych, które niestety nie znalazły drogi do bramki. Przeciwnik można powiedzieć, że wykorzystał nasze błędy w 100% i to on mógł dopisać sobie 3 punkty.”

Trener Wojciech Konkol:
Nasza gra kompletnie nie przypomina tego jak się prezentowaliśmy jeszcze kilka tygodni temu, potrzeba nam spokoju, cierpliwości i konsekwencji w poczynaniach boiskowych.
Początek sezonu kompletnie nam nie wyszedł, ale nie powiedzieliśmy ostatniego słowa – wiele rzeczy musimy w naszych głowach ułożyć tak aby po każdym kolejnym spotkaniu mieć podniesioną głowę.”


Trener Szymon Domachowski:
„Drugi mecz na „0” z tyłu na co mocno zapracowała cała drużyna a w szczególności formacja obronna. Martwi drugi mecz z rzędu z brakiem skuteczności, liczymy jako zespół że i ona przyjdzie bo najważniejsze, że tworzymy sytuacje. Bardzo mnie cieszy rywalizacja w drużynie i zaangażowanie w treningach, kolejni zawodnicy walczą o wejście do 18stki meczowej. Jako zespół młodszy pokazujemy dużą jakość i kulturę gry, wiemy nad czym pracować i z czym mamy największe problemy w grze po jedenastu. Walczymy i dalej uczymy się ligi i rywalizacji.”


Trener Piotr Saj:
„Znakomity występ młodzików i pewna wygrana na własnym terenie z Ogniwem Sopot. Od początku gra układała się po naszej myśli. Już w pierwszej połowie udało się strzelić trzy bramki. Mocno zwracaliśmy uwagę, aby po przerwie poziom koncentracji utrzymał się jak najdłużej i to się udało. Pewna gra w bramce Wiktora Wójcika, przy którym nasza obrona spisywała się wyjątkowo dobrze. Efektowne bramki strzałami z dystansu zdobywali m. in. Stanislav Syrbu i Jan Siezieniewski. Za tydzień wyjazdowy mecz z SAP Sopot.”