Seniorzy na fali!

Seniorzy podwójnie zwycięscy, pierwsza drużyna nie dała szans rezerwom Sokoła Bożepole Wielkie, natomiast druga drużyna zdobyła pierwsze punkty w tym sezonie, w pokonanym polu zostawiła Morenę Gdańsk.
Juniorzy nie zdobyli choćby punktu w Redzie, młodzicy zagrali pierwszy mecz w tym sezonie.

Trener Igor Kuźmin:
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, od początku spotkania byliśmy z nastawieni na  szybkie zdobycie kilku goli aby mieć mecz pod kontrolą, co się udało.
Można powiedzieć że cały zespół zagrał dobrze, trzeba szczególnie wyróżnić zdobywcę 5-ciu bramek Szymona Domachowskiego oraz to że tworzył innym zawodnikom dogodne sytuacje bramkowe. Dziękujemy gospodarzom za super przygotowaną płytę boiska – granie na takich murawach jest samą przyjemności
ą.”

Trener Paweł Brzuzy:
Na pewno cieszymy się z trzech punktów. Drużyna pokazała charakter, walkę, zaangażowanie. Mecz nie był łatwy, popełnialiśmy bardzo dużo błędów indywidualnych po których mogły paść bramki dla przeciwnika. Mamy nad czym pracować aby w następnych spotkaniach tych błędów było mniej. Kilku zawodników pokazało się z bardzo dobrej strony ale to zdecydowanie za mało żeby wygrywać w następnych meczach. Mam nadzieję że chłopacy wyciągną wnioski i w następnej kolejce również sięgniemy po kolejne punkty.”

Trener Wojciech Konkol:
Mecz w Redzie był kolejnym po premierowym spotkaniu który absolutnie nam nie wyszedł. Popełniliśmy zbyt dużo błędów indywidualnych, co drużyna gospodarzy skrzętnie wykorzystywała. Nie tak chcieliśmy wejść w sezon, będziemy mocno pracować szczególnie nad mentalem – liczymy na przełamanie już w sobotę u siebie w meczu z Klifem Chłapowo

Trener Piotr Saj:
Pierwszy mecz ligowy zespół 2011/12 rozpoczął od derbowego pojedynku z Bałtykiem II Gdynia. Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej skuteczniejsi byli zawodnicy gospodarzy. Celem naszej drużyny na ten sezon jest zdobywanie doświadczenia i ogrywanie się w nowym systemie gry. Z tydzień czeka nas rywalizacja na dwóch frontach – mecz ligowy D2 z Arką Gdynia SI i turniej w kategorii E1.

W najbliższą środę czekają nas dwa spotkania – pierwszy raz w tym sezonie sobaczymy na boisku zespół trampkarzy którzy zmierzą się z MKS Władysławowo (16:00, ul. Olimpijska 5), a wieczorem pierwsza drużyna rozegra mecz II rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, do Gdyni przyjedzie występujący w V lidze Orzeł Trąbki Wielkie.