Start sezonu!

Tylko pierwsza drużyna zdobyła komplet punktów w pierwszej kolejce spotkań, drugi zespół seniorów minimalnie przegrał w Przejazdowie. Drużyna juniorów młodszych zanotowała fatalny falstart.

Trener Igor Kuźmin:
„Solidny występ naszej drużyny. Chcieliśmy bardzo dobrze wejść w sezon i to się udało. Pewne zwycięstwo, lecz nie popadajmy w hura optymizm sezon zapowiada się bardzo ciekawie w każdym meczu będziemy grać o trzy punkty – naszym celem jest awans do A klasy!
Chłopcy podeszli do tego meczu bardzo zmotywowani i było to widać od początku spotkania gdzie zyskaliśmy dużą przewagę. Po pierwszej połowie spotkania prowadziliśmy zasłużenie pięcioma bramkami które wpadły do siatki gości po składnych akcjach całego zespołu. W drugiej połowie nasza przewaga nie zmalała lecz skuteczność na pewno powinna być dużo lepsza.
Wynik pozytywny, gra przyzwoita choć dużo można poprawiać. Cieszy powrót do drużyny bramkarza Jana Wardzyńskiego oraz udane debiuty Daniela Czuka i Wiktora Sikory. Dziękujemy gościom za rywalizacje w duchy Fair Play!”


Trener Karol Złonkiewicz:
„Pierwszy mecz naszego młodego zespołu był bardzo wyrównany, jednak nie obyło się bez błędów. Pierwsza bramka dla gospodarzy wpadła po błędzie obrońcy i bramkarza. Drugiego gola straciliśmy po rzucie karnym który został podyktowany za faul Michała Wróblewskiego.
Drużyna była mocno zaangażowana w mecz przez całe 90 minut, mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, lecz udało się nam tylko raz pokonać bramkarza Respectu.”


Trener Wojciech Konkol:
„Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek sezonu. Wobec pauzy drużyny Bałtyku w lidze wojewódzkiej zagraliśmy z bardzo mocnym pierwszym zespołem biało-niebieskich. Wiedzieliśmy, że będzie to ciężkie spotkanie i od początku było to widać, jednak skutecznie się broniliśmy, w 15 minucie Mateusz Maciejewski obronił rzut karny i wcale nie musiało wyglądać to źle. Niestety w 22 minucie sędzia ukarał (bardzo wątpliwą) czerwoną kartką Mikołaja Lewandowskiego i przez większość spotkania graliśmy w osłabieniu. Dużo lepsi goście wykorzystali to bezwzględnie.”