Świąteczne granie

Seniorzy z kolejnym zwycięstwem!
Trener Igor Kuźmin:
„Cały mecz toczył się pod dyktando naszej drużyny, jedyne zagrożenie ze strony gości to strzał w dziesiątej minucie z głowy napstnika rywali i fantastyczna obrona Kacpra Groty. Nasz bramkarz był dobrze dysponowany tego dnia. Gratulacje dla całego zespołu za dobrą grę. Gdybyśmy poprawili skuteczność moglibyśmy skonczyć spotkanie z wynikiem dwucyfrowym.”

Juniorzy młodsi cały czas czekają na pierwsze wiosenne punkty, Jaguar nie pozostawił złudzeń, lecz wynik mógł być inny. Przy stanie 0:1 trafiliśmy w poprzeczkę i goście wyprowadzili kontrę na 0:2. Nasi zawodnicy spuścili głowy, mimo bardzo ambitnej gry i kilku dobrych sytuacji udało się pokonać bramkarza z Gdańska.

Młodzicy zagrali dwa bardzo dobre wyjazdowe spotkania.
Trener Szymon Domachowski:
Salos: „Pewne zwycięstwo, przełamanie, skuteczność i bardzo dobra gra zespołu. Mimo że na początku straciliśmy bramkę na 1:0, to kompletnie nas nie załamało a wręcz przeciwnie dało jeszcze większego kopa. Od początku meczu stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji bramkowych. Cieszę się że udało się strzelić kilka bramek po naprawdę dobrych akcjach zespołu. Na ogromną pochwałę zasługuje Mateusz Zinke – skąd ten dzieciak miał tyle sił w tym meczu! Piękne bramki i dużo wykreowanych sytuacji przez Mateusza! Wielkie brawa dla drużyny za kolejny dobry a nawet bardzo dobry mecz.”
Lechia: „Wielkie słowa uznania dla Mojego zespołu. Pokazaliśmy wolę walki z bardzo mocnym jak nie najmocniejszym rywalem z jakim dotychczas graliśmy. W tym meczu stworzyliśmy z kontrataku pięć sytuacji z czego trzy wykorzystaliśmy. Lechia piłkarsko była lepsza bez dwóch zdań, natomiast my pokazaliśmy ogromny charakter oraz niemałe umiejętności piłkarskie podczas wyjść z kontrą. Pierwszą bramkę zdobyliśmy już w piątej sekundzie, ta bramka dała nam tyle euforii że przez następne dziesięć minut zapomnieliśmy jak się gra w piłkę. Druga połowa to wynik 0:0 i dwa świetne kontrataki które mogły zakończyć się bramkami. Brawa dla całej drużyny dla mnie dziś ten mecz wygrali.”