Trenerze – Dziękujemy!!!

Informujemy, że z dniem 02.09.2019 Trener Artur Domeracki nie jest już opiekunem rocznika 2012 i młodsi. Niestety sprawy osobiste i zawodowe, nie pozwalały Trenerowi na 100% wkład w trening i rozwój podopiecznych – a taki styl pracy nie odpowiadał wizji Trenera.

Trener Artur współpracował z Naszą Akademią już od ładnych paru lat, najpierw jako trener wspomagający w rocznik 2003, a następnie jako trener prowadzący dla nowo utworzonej grupy rocznika 2012 i młodsi.

To dzięki ciężkiej pracy Artura, grupa z rocznika 2012 i młodsi z miesiąca na miesiąc stawała się liczniejsza, a dzieci z każdym treningiem rozwijały swoją pasję i umiejętności.

Trenerze dziękujemy za trud i wysiłek włożony w rozwój naszej najmłodszej kadry. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość, za pomoc przy przetrwaniu pierwszych porażek oraz za celebrowanie pierwszych zwycięstw.

Liczymy, że jeszcze nie raz odwiedzisz i wspomożesz, swoją wiedzą i doświadczeniem, dawnych podopiecznych, jak i pozostałych wychowanków Akademii KP Gdynia.

Pozostaje nam życzyć, abyś w swojej pasji dalej się rozwijał, a Twoje pozytywne podejście do życia i miłość do piłki nożnej – nigdy nie ustawała!

Zawsze będziesz jednym z członków Rodziny AP KP Gdynia i pamiętaj #JednaSiłaAPKPGdynia