trzecia siła?

Przed nami ostatnia, 13 kolejka rundy jesiennej w A i B klasie. Pierwsza drużyna zagra drugi z rzędu derbowy pojedynek tym razem z KP Gdynia. Nasz najbliższy przeciwnik w tym sezonie nie radzi sobie najlepiej, po 12 kolejkach zamyka ligową tabelę z 4 punktami i bilansem bramek 14-62.
Swoje jedyne punkty gdynianie zdobyli w 2 kolejce u siebie z Feniksem Mechowo (4:3) i w 7 kolejce na wyjeździe w Szemudzie (0:0).
KP w poprzedniej serii gier uległo w Gniewinie Stolemowi II aż 1:11, my natomiast po zwycięstwie nad Pomorzaninem na pewno będziemy chcieli zdobyć ostatnie w tym roku trzy punkty.
Rezerwy w niedzielę zagrają z sąsiadem w ligowej tabeli – Nördą Karwia który ma o jeden punkt więcej. Na wyjeździe nasi goście w pięciu spotkaniach zdobyli 6 punktów, zdobyli 11 bramek, a stracili 18.
W minionej kolejce karwianie przegrali u siebie z KS Dąbrówką Linia 1:2, wierzymy, że nasz zespół będzie chciał wgrać i przeskoczyć w tabeli swojego najbliższego rywala.

Swój ostatni mecz ligowy w tym roku zagra też drużyna młodzika D1. Nasi zawodnicy walczący o ósmą pozycję w tabeli pojadą do Gdańska gdzie zmierzą się z wiceliderem – Stoczniowcem.
Jednak nie jest to koniec rozgrywek młodzieżowych, juniorzy młodsi w tej kolejce pauzują. Za tydzień zagrają ostatni mecz, u siebie z Klifem Chłapowo.