W niedzielę tylko seniorzy

Po przegranej w Janowie, potrzebna jest rehabilitacja i komplet punktów. Do Gdyni przyjedzie Feniks Mechowo!
nasi goście zajmują 12 miejsce w tabeli z 14 punktami na koncie (bramki 34-70). Niska pozycja w tabeli nie może powodować lekceważenia przeciwnika, mechowianie pokazali że potrafią sprawić problemy wyżej klasyfikowanym rywalom, min. w ostatniej kolejce, co prawda przegrali 2:3 z rezerwami Stolemu Gniewino lecz w 64 minucie wygrywali 2:0, a gola dającego trzy punkty drużynie Stolemu stracili w doliczonym czasie gry.
W naszym meczu jesienią wygraliśmy w Mechowie 3:1 po dwóch trafieniach Borysa Kuźmina i jednym Piotra Bochińskiego. Liczymy na powtórkę!

Rezerwy podejmą zawsze groźną drużynę KS Dąbrówka Linia, czyli zespół który ostatnimi czasy jest zawsze blisko czołowych drużyn klasy B.
Jesienią w Linii przegraliśmy wysoko, 0:4. Mamy nadzieję na poprawę tego rezultatu.

Nasza młodzież swoje mecze zagra w piątkowy wieczór i w sobotę. Juniorzy zmierzą się z rezerwami Gedanii, trampkarze młodsi zagrają z Pomorzaninem Gdynia, natomiast starsi pojadą do Gniewina.
Młodzicy w obu kategoriach zagrają w Gdańsku przy Traugutta z Pokoleniami Lechii Gdańsk, starszy zespół zagra ten mecz awansem z terminu majówkowego.

Rozgrywki turniejowe zagramy w sobotni poranek. W dwóch kategoriach wiekowych nasi zawodnicy wybiegną na boiska w trzech turniejach.
Orlicy zagrają na obiekcie „Checz” w Gdyni, natomiast żacy zagrają w Lęborku i w Gdańsku.