Wszyscy gramy!

Pierwsza drużyna zagra przy Olimpijskiej z rezerwami Stolemu Gniewino, rywal ten jest dość nieprzewidywalnym zespołem. W drugiej kolejce tego sezonu w Gniewinie zremisowaliśmy 4:4 po dwóch trafieniach Szymona Domachowskiego i po jednym Damiana Przychockiego oraz Piotra Bochińskiego. Akurat to spotkanie znakomicie pokazuje, że skoncentrowanym trzeba być do ostatniego gwizdka sędziego, wtedy do 90 minuty wygrywaliśmy dwoma bramkami, lecz do Gdyni wywieźliśmy tylko jeden punkt.
Drużyna zaplecza trzecioligowca plasuje się na 6 miejscu w tabeli,  zgromadziła do tej pory 26 punktów, z czego w delegacji 13. Z 56 strzelonych w tym sezonie bramek 23 padły na wyjeździe. Jeżeli chodzi o defensywę, to Stolem stracił w sumie 29 goli, a w spotkaniach wyjazdowych 14.
Po naszym ostatnim meczu w Kosakowie, jesteśmy rządni zdobyczy punktowej i mamy nadzieję, że nasi zawodnicy o to zadbają!

Rezerwy pojadą do Prusewa na mecz z Arką. W minionej rundzie w Gdyni wygraliśmy 4:0 po dwóch golach Błażeja Klawikowskiego i po jednym Jana Michalskiego oraz Mateusza Banaszaka, liczymy na powtórkę!

Wszystkie drużyny młodzieżowe występujące w rozgrywkach ligowych wybiegną na boisko w najbliższy weekend!
Juniorzy zagrają w Gdańsku ze Spartą, wyjazd zaliczy też rocznik 2009 który uda się w niedzielę do Wejherowa.
W sobotnie popołudnie od godz. 15:00 przy Olimpijskiej można zaliczyć trzy spotkania!
Najpierw trampkarze spotkają się z Zatoką Puck, następnie na bisko wybiegnie rocznik 2012 który zagra z Portowcem Gdańsk i na koniec młodzicy starsi podejmą Ejsmond Gdynia.