Wygrana Trampkarzy

Niestety odpadliśmy w II rundzie Regionalnego Pucharu Polski, rywal z V ligi Orzeł Trąbki Wielkie okazał się za mocny.

Trampkarze zgarnęli pierwszym meczu zgarnęli trzy oczka w meczu z MKS Władysławowo!

Trener Igor Kuźmin:
„Zespół wszedł na boisko od pierwszej minuty bardzo z koncentrowany, widać było po chłopakach że chcą dobrze wypaść na tle piątoligowca.
Pięknym strzałem z dystansu w piątej minucie popisał się Damian Przychocki co dało nam prowadzenie. Niestety błąd obrony przy mocnym w biciu piłki z rzutu autowego przez przeciwnika i do przerwy mieliśmy remis 1:1. Szkoda bardzo początku drugiej połowy gdyż stworzyliśmy sobie parę dogodnych sytuacji bramkowych niestety zawodziła skuteczność. Zespół z Trąbek Wielkich za to wykorzystał kontrę w 60 minucie i musieliśmy teraz my gonić wynik. Na końcówkę troszkę zabrakło nam sił niestety i goście podwyższyli prowadzenie po rzucie rożnym. Podsumowując zagraliśmy dobre spotkanie jak równy z równym do 70 minuty, końcówka nie była najlepsza w naszym wykonaniu. Skupiamy się na lidze następnym meczu w Karwi gdzie mamy cos do udowodnienia.

Trener Szymon Domachowski:
„Sezon rozpoczynamy z mocnym przytupem, o ile wynik bardzo cieszy, to było widać że chłopcy czują tremę przed rywalizacją w większości ze starszymi chłopakami. Pierwsze 15 minut to duży chaos w naszych poczynaniach ale jak to bywa pierwsza bramka rozluźniła chłopaków i kilka akcji zagrali koncertowo. Bardzo dużo jakości wniosły zmiany co pokazuje, że mamy mocny szeroki skład. Są elementy do poprawy nad którymi będziemy pracować oraz pewność nie których zawodników na boisku w którą muszą uwierzyć. Przed nami fajny piłkarski tydzień w którym rozegramy trzy mecze ligowe.
Ogromne gratulacje dla drużyny z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz.”