Wygrywamy ze Sztormem

Wygrywamy ze Sztormem II Kosakowo!

Nasza pierwsza drużyna w ostatnich meczach będzie walczyć o podium klasy B!

Trener Igor Kuźmin: „Mecz rozpoczął się od stuprocentowej sytuacji dla naszego zespołu, lecz jak to w piłce bywa my nie strzeliliśmy, a przeciwnik w 15 min wykorzystał błąd przy wyprowadzeniu piłki i skutecznie otworzył wynik tego spotkania. Nasz zespół bardzo dobrze zareagował po stracie bramki, graliśmy konsekwentne to co sobie założyliśmy w szatni to przełożyło się na ładne akcje zakończone bramkami.Wynik do przerwy 3:1. Drugą połowę zagraliśmy bezpieczniej bardziej defensywnie przeciwnik z Kosakowa groźnie się odgrażał ale dobrze tego dnia był dysponowany bramkarz naszej drużyny. Mecz mogliśmy zamknąć 15 minut przed końcem niestety w drugiej części gry brakowało skuteczności. Gratulacje dla całego zespołu za zostawione zdrowie na boisku uważam że zagraliśmy całkiem dobry mecz.”