wyniki z soboty

Długi weekend za nami, a co się działo w sobotę?

Juniorzy młodsi zagrali w Ustce odważnie, lecz gospodarze okazali się zbyt mocni.
Trener Borys Kuźmin:
Kolejne bardzo cenne doświadczenie. Zespół z Ustki pokazał wyższość nad nami i nie przypadkowo zajmuje drugie miejsce w tabeli. Mecz układał się dobrze dla nas ale tylko do zdobycia bramki na 2:0, potem nasza gra defensywna kompletnie się posypała.”

Trampkarze zagrali bardzo słabo, Gedania nie pozostawiła złudzeń.
Trener Wojciech Konkol:
„Gedania zagrała bardzo dojrzale, my natomiast bez absolutnie żadnego ładu co goście wykorzystali do maksimum. Ten mecz pokazał, w jakim miejscu jesteśmy i jak dużo pracy przed nami. Mam nadzieję, że zawodnicy przeanalizują swoją postawę i wyciągną odpowiednie wnioski.”

Młodzicy zdobyli komplet punktów w Pucku.
Trener Piotr Biadała:
„Wyszliśmy na mecz bardzo zmotywowani, ale to przeciwnik zdołał jako pierwszy strzelić bramkę. Jednak nasi zawodnicy nie odpuścili i już po kilku minutach udało nam się wyrównać. Jeszcze w pierwszej połowie obie drużyny miały swoje okazje, ale to nam udało się wykorzystać kolejne dwie sytuacje i na przerwę schodziliśmy z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie dobrze graliśmy w obronie i dalej tworzyliśmy sobie okazje do podwyższenia prowadzenia jednak brakowało nam spokoju i wykończenia pod bramką przeciwnika. Dopiero w doliczonym czasie gry wykorzystaliśmy dwie sytuacje bramkowe, ustalając wynik spotkania”.