Zaczynamy Kwiecień!

W ramach 16 kolejki A i B klasy nasze zespoły zagrają odpowiednio wyjazdowy mecz z Barcą Bolszewo i u siebie z AP Cassubian.
Pierwsza drużyna zagra na boisku w Szemudzie, nasi przeciwnicy zajmują 13 lokatę w tabeli, do tej pory zdobyli 8 punktów (2 zwycięstwa i 2 remisy). Wiosna zaczęła się dla Barcy nieciekawie, w ostatniej kolejce przegrała 0:8 ze Startem Mrzezino, a na inauguracje wiosny 0:3 z rezerwami Stolemu Gniewino, tu co ciekawe pierwsza bramka padła dopiero w 84 minucie!
W pierwszym meczu naszych drużyn w w tym sezonie pokonaliśmy rywala 7:2, wtedy bramki zdobyli dwie Szymon Domachowski, Borys Kuźmin, Kamil Ostrowski, Olivier Pleskacz, Wiktor Sikora i Andrii Vonsovych
Nie ma co, liczymy na komplet punktów przywiezionych do Gdyni!
Rezerwy zagrają u siebie z wiceliderem tabeli B klasy który w tym roku jeszcze nie wgrał. Pierwsze wiosenne spotkanie naszych gości to przegrana 3:4 z Ajaxem Leśniewo, natomiast mecz przed świętami Wielkanocnymi zakończył się remisem 1:1 z KS Dąbrówka Linia.
W jesiennym meczu rozegranym w Orlu przegraliśmy 2:4, a dwa gole straciliśmy w doliczonym czasie gry. Wtedy bramki dla naszych rezerw zdobyli Jan Michalski i Igor Mendyka.
Wiosna dla drugiej drużyny to mecze emocjonujące i obwite w bramki, w dwóch spotkaniach w sumie padło ich aż 19, zapraszamy w niedzielny wieczór na Olimpijską!

Zespoły młodzieżowe zagrają w ten weekend dwa spotkania. Na boisko wybiegną trampkarze starsi i młodzicy starsi, pozostałe drużyny pauzują.
Ci pierwsi zagrają mecz wyjazdowy w Redzie, ich młodsi koledzy podejmą przy Olimpijskiej drugi zespół Gedanii Gdańsk.

Najmłodsi rozpoczynają rozgrywki turniejowe!
Na pierwszy rzut idą roczniki 2013 i 2015, orlicy zagrają w niedzielę na obiekcie przy Nauczycielskiej, a żaki w sobotę w Gdańsku Nowym Porcie oraz w niedzielę w Gniewinie.