Zagrały maluchy

Inagurowaliśmy też rozgrywki najmłodszych, drużyny roczników 2012 zagrały W Kosakowie i w Gdańsku, natomiast ekipy żaków zagrały w Gdyni przy Olimpiskiej.

Rocznik 2014 zagrał W Gdańsku w bardzo ciekawe zawody w ogólnopolskim turnieju Bokaro CUP! Niestety okupione kontuzją bramkarza. Kostek Pawłowski, pierwszy bramkarz naszego zespołu w półfinałowym meczu turnieju, w którym radził sobie wyśmienicie, złamał rękę i czeka go miesiąc przerwy od treningów. Trenerzy i koledzy z drużyny trzymają mocno kciuki za Kostka i już nie mogą doczekać się jego powrotu do bramki.

Trener Rafał Piotrowski:
„W sobotę rozegraliśmy turniej rocznika 2012 w Gdańsku. Zagraliśmy pięć spotkań, które były bardzo wyrównane. Bardzo cieszy gra naszych zawodników, którzy coraz lepiej operują piłką. Wciąż pracujemy nad tym aspektem na treningach. Niestety nie ustrzegliśmy się błędów w rozegraniu pilki i straciliśmy kilka bramek. Niech to będzie nauka dla naszych zawodników, którzy z meczu na mecz będą coraz to lepsi.”


Trener Piotr Saj:
„Bardzo dobrze zaprezentował sie ekipa 2012 z centrum w turnieju w Kosakowie. Sprawdziłem kilku nowych zawodników, do tego dużo rotacji na pozycjach spowodowało, że zespół z meczu mecz grał coraz lepiej wygrywając większość meczy.”


Trener Dominik Tomaszewski:
„Nasze młode żaki pokazały się naprawdę z bardzo dobrej strony, widać, że potrafią coraz więcej i pokazują to na boisku swoją przebojowością dryblując przeciwników i strzelając bramki. Na wyróżnienie zasługuje Piotrek Choromański, Marcel Selka i Rafał Kłaczko.”


Trener Piotr Biadała:
„W pierwszym turnieju rocznika 2015 w tym sezonie drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. U wszystkich widać było ogromne zaangażowanie i radość z gry od początku do końca. Z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze i turnieje.”