Zmiennie

Weekend kończymy z bilansem 2-2, graliśmy ze zmiennym szczęściem.

Seniorzy pokonali na wyjeździe Pomorzanin Banino.
Trener Igor Kuźmin:
„Solidny występ naszej drużyny. Chcieliśmy bardzo wygrać ten mecz aby wrócić na właściwe tory po derbowej porażce i to sie udało! Pomimo braków kadrowych chłopcy podeszli do tego meczu bardzo zmotywowani i to było widać od początku spotkania gdzie zyskaliśmy nie wielką przewagę. Po małych korektach taktycznych dopieliśmy swego i Jakub Majewski pięknym strzałem za „16” otworzył wynik tego spotkania. Przeciwnik kilka razy się odgryzał lecz dobrze dysponowany w bramce był Kacper Grota. W drugiej połowie warunki atmosferyczne poprawiły się i można było bardziej grać w piłkę co poskutkowało kilkoma groźnymi akcjami. Jedną z nich wykończył kapitan zespołu Jan Chołdrych. Dziękujemy gospodarzom za dobry mecz w duchu fair play.”

Juniorzy młodsi musieli uznać wyższość gdańskiej Gedanii.
Trener Borys Kuźmin:
„Mimo obiecujących pierwszych dziesięciu minut, przeciwnik dominował nad nami i przewyższał nas w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.”

Trampkarze wysoko pokonali Barcę Bolszewo:
Trener Wojciech Konkol:
„Zagraliśmy dobre spotkanie, przede wszystkim bardzo cieszy skuteczność pod bramką przeciwnika. Od początku meczu byliśmy stroną dominującą, prowadzącą grę, realizowaliśmy zadania powierzone przed meczem. Teraz tą dobrą grę musimy przełożyć na kolejne spotkania. Na uwagę zasługuje fakt czwartego kolejnego meczu z golem Mikołaja Lewandowskiego i debiutancka bramka Alana Gorzocha.”

Mecz młodzików z Dragonem Bojano został przełożony na maj, zagrał za to drugi zespół. Niestety Pokolenia Lechii okazały się za mocne.
Trener Szymon Domachowski:
„Mecz z przebiegu bardzo wyrównany. Pierwsza połowa pod nasze dyktando, mieliśmy swoje sytuacje, ciągle brakuje chłodnej głowy pod bramką przeciwnika. Druga połowa to szybko strzelona przez nas bramka, która dała wiarę zespołowi. Niestety na 15 minut przed końcem tracimy bramkę na 3:1 która mocno podcięła nam skrzydła. Drużyna z Gdańska zasłużyła na zwycięstwo, wykorzystała swoje sytuacje i zapewniła sobie zwycięstwo. Walczymy, trenujemy wszystko przyjdzie z czasem!”