Zapraszamy do galerii zdjęć z pierwszego turnieju ligowego dla rocznika 2012, Nasze maluchy świetnie sobie poradziły. Dziękujemy za nadesłane zdjęcia.
W dniu wczorajszym, tj. 26.05.2019 roku, zawodnicy naszej Akademii z rocznika 2004-2006 (podopieczni Trenera Borysa) oraz z rocznika 2010-2011 (podopieczni Trenera Szymona), pełnili rolę eskorty i wprowadzali zawodników Mistrzostw Świata do lat 20 w meczu pomiędzy Japonią a Meksykiem, który był rozgrywany na Stadionie Miejskim w Gdyni. O godz. 10.15 Trener Borys Kuźmin (główny opiekun w tym dniu) zarządził zbiórkę na Parkingu GCS. Po krótkiej odprawie i wprowadzeniu najmłodszych uczestników tego wydarzenia, wszyscy udali się na obiekt w celu przygotowania. Dzięki trenerowi, możemy podejrzeć jak wyglądały pierwsze próby. W okolicach pory obiadowej do przedstawicieli Naszej Akademii, dołączyli Trenerzy Wojtek Konkol…